Index Over AeroDynamic Nieuws Concerten Repertoire Opnames Contact CV's Links Credits

Engels Duits Spaans
Gedichten voor Shiva tijdens Harma's eindexamen
2011

17 juli Concert in Bilbao
San Juan Bautista, Larrea
Aanvang 20.00 uur
27 februari Concert voor Radio Monalisa
Theater De Cameleon, Amsterdam
Aanvang 16.30 uur
Muziek van Elizabeth Gaskill, John Dunstable, Aspasia Naopoulou, Metteo da Perugia en Katarzyna Arnhold
2010

oktober Opname van de eerste CD van AeroDynamic:
The garden with countless windows - Recorders and voice in a different light
30 mei 19.30 uur
Barthkapel, Brouwersgracht 2K, Den Haag
Toegang gratis, collecte na afloop
12 mei 20.00 uur
Maarten Lutherkerk, Dintelstraat 46, Amsterdam
Toegang gratis, collecte na afloop
10 januari Koffieconcert in IJburg
11.00 uur
Vrijburcht (Olphert Vaillantlaan 143, Amsterdam (IJburg - Steigereiland))
Muziek van Dunstable, da Perugia, da Bologna, Auvinen en Gaskill
Premiere van "Nantucket" en "Balloons" van Elizabeth Gaskill
Toegang 7,50 (inclusief koffie)
2008

20 november Concert Haags Open Podium
Podium Vocale
Laan van Meerdervoort 32, 2517 AL, Den Haag
12.45-13.15 uur
Werken van Dunstable, Manca en Westerhof-Gaskill
28 oktober Concert in de Amstelkerk in Amsterdam
Aanvang 20.15 uur
Vluchtroutes - Middeleeuwse en hedendaagse fantasieën
Werken van o.a. Dufay, Ciconia, Nasopoulou en Auvinen
8 augustus Concert in het Van Gogh-museum in Amsterdam
Aanvang 20.00 uur
Werken van Nasopoulou, Manca en Pappalardo
3 mei Concert in de Bergkerk in Deventer
Aanvang 15.00 uur
Werken van Nasopoulou (wereldpremiere), Manca, Dunstable, Da Perugia, Westerhof-Gaskill en Auvinen
2007

oktober Tournee naar Spanje
29 mei Amstelkerk, Amsterdam
"Nieuw belicht", werken van Solage, Dunstable, Binchois, Auvinen, De Roo, Manca, Nasopoulou
Concertreeks 'Les Goûts Rèunies'
Aanvang 20.15 uur
Kaarten/reserveringen: website
19-20 mei Deelname aan het Internationaal Kamermuziekfestival Almere
16-22 april Deelname aan het Gaudeamus Vertolkersconcours
18 april, 14.40 uur, Sweelinckzaal, Conservatorium van Amsterdam
2006

18 november Muziekgebouw aan 't IJ
Concert in De Suite Muziekweek 2006
12 november Old Royal Naval College Chapel, Greenwich, Engeland
Aanvang 15.00
Muziek van o.a. Solage, Binchois en Dunstable
19 augustus Grachtenfestival, Amsterdam
12.15 uur
Il terzo congegno del sole passante - Manca
En l'amoureux vergier - Solage
Gedichten voor Shiva - Westerhof-Gaskill
Adieu, adieu - Binchois
S'aincy estoit - Solage
19 augustus Grachtenfestival, Amsterdam
11.00 uur
Il terzo congegno del sole passante - Manca
En l'amoureux vergier - Solage
Gedichten voor Shiva - Westerhof-Gaskill
Adieu, adieu - Binchois
S'aincy estoit - Solage
8 juni Concert Amstelkerk En l'amoureux vergier - Solage
Amsterdam
1 juni 16.30-17.30 Bachzaal, Amsterdam
Eindexamen Masteropleiding Maria Martinez Ayerza - blokfluit
1 juni 15.00-16.00 Bachzaal, Amsterdam
Eindexamen Masteropleiding Stephanie Brandt - blokfluit
5 april Optreden tijdens het openingsconcert van de WHK (Week Hedendaagse Kamermuziek)
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
In the alchemy of the world's dream - Katarzyna Arnhold
9 maart Voorspeelavond met muziek van Solage (middeleeuws)
Conservatorium van Amsterdam
2005

28 november Zaal 100 - Amsterdam
7 november Muziekgebouw aan 't IJ - BAM-zaal
Concert in het kader van De Suite Muziekweek 2005
Manca, Pappalardo, Nasopoulou, Arnhold
1 november Conservatorium Den Haag - Kees van Baarenzaal
19.00 uur
Eindexamen Masteropleiding Harma Everts
3 september Deelname aan The IXth International Competition of Contemporary Chamber Music in Krakow, Polen
28 augustus Concertgebouw - Koorzaal
14.30-15.00 uur
"Frisse lucht" op de Uitmarkt in Amsterdam
27 augustus Conservatorium van Amsterdam
15.30-16.00 uur
"Frisse lucht" op de Uitmarkt in Amsterdam
27 juni Zaal 100 - Amsterdam
20.00 uur
Concert, ook live te beluisteren via de internetradio
13 juni Concertgebouw te Amsterdam
drie korte concerten voor kinderen
aanvang 9.30 uur
28 mei Deelname aan de finale van het Nationaal Kamermuziekfestival Almere
aanvang 19.30 uur
7 mei Kamermuziekconcours Almere
aanvang 14.00 uur
Voetnootzaal, Stadhuisplein 2, Almere
20 april Sweelinckzaal Amsterdam
aanvang 9.50 uur
Deelname aan het Gaudeamus-concours
18 april Bachzaal Amsterdam
aanvang 20.15 uur
A Passage to more than India van Emanuele Pappalardo
in het kader van het Gaudeamus-concours
8 april Galerij Amsterdam
aanvang 17.30 uur
try-out volledig programma voor Gaudeamus-concours
7 april Voorspeelavond Conservatorium van Amsterdam
aanvang 19.30 uur
nieuw stuk van Maria Karaferi
1 april Huisconcert
Kanaalstraat 39 iii, Amsterdam
aanvang 20.00 uur
try-out volledig programma voor Gaudeamus-concours
10 maart Sweelinckzaal CvA
aanvang 19.30 uur
Gedichten voor Shiva - Elizabeth Westerhof-Gaskill